Čas na serveru 00:40:19

Rudolf Vácha
V nevěstinci

Id: 330805

V nevěstinci

  •  / V nevěstinci / Rudolf Vácha

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 29,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 702x

Vyvolávací cena: