Čas na serveru 18:19:24

Rudolf Václavík
Karmelitská ulice

Id: 50012

Karmelitská ulice

  •  / Karmelitská ulice / Rudolf Václavík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5935x

Vyvolávací cena:
800