Čas na serveru 09:37:53

Rudolf Vejrych
Před bouří

Id: 52801

Před bouří

  •  / Před bouří / Rudolf Vejrych

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 3250x

Vyvolávací cena:

14 000