Čas na serveru 10:49:27

Rudolf Vejrych
Zátiší

Id: 142701

Zátiší

  •  / Zátiší / Rudolf Vejrych
  •  / Zátiší / Rudolf Vejrych
  •  / Zátiší / Rudolf Vejrych

olej/plátno, rozměr 42,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2157x

Vyvolávací cena:

4 200