Čas na serveru 22:45:15

Rudolf Vojtěch Špillar
Čtenářka

Id: 225506

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Rudolf Vojtěch Špillar

olej/překližka, rozměr 22 x 69 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám

zobrazeno: 926x

Vyvolávací cena:
2 200

17 000