Čas na serveru 19:14:40

Rudolf Vojtěch Špillar
Dívčí akt

Id: 220102

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Rudolf Vojtěch Špillar

olej/plátno, rozměr 83 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1695x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 54