Čas na serveru 16:49:22

Rudolf Vojtěch Špillar
Na pohovce

Id: 262

Na pohovce

  •  / Na pohovce / Rudolf Vojtěch Špillar

olej/plátno, rozměr plátna 32,5 x 37,5 cm, signováno uprostřed, datováno 1928, na rubové straně katalogové číslo, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 3064x

Vyvolávací cena:
3 200

9 000