Čas na serveru 07:43:17

Rudolf Vojtěch Špillar
Portrét dívky

Id: 272302

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Rudolf Vojtěch Špillar

olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní číslo

zobrazeno: 3730x

Vyvolávací cena: