Čas na serveru 15:53:33

Rudolf von Ottenfeld
Studie vojáka

Id: 198201

Studie vojáka

  •  / Studie vojáka / Rudolf von Ottenfeld

olej/plátno, rozměr 19 x 37 cm, nesignováno, novodobě rámováno, v minulosti rentoilováno

zobrazeno: 1572x

Vyvolávací cena: