Čas na serveru 07:21:28

Rudolf von Ottenfeld
Studie vojáka

Id: 198201

Studie vojáka

  •  / Studie vojáka / Rudolf von Ottenfeld

olej/plátno, rozměr 19 x 37 cm, nesignováno, novodobě rámováno, v minulosti rentoilováno

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena: