Čas na serveru 08:05:17

Rudolf von Ottenfeld
Z bitevního pole

Id: 159501

Z bitevního pole

  •  / Z bitevního pole / Rudolf von Ottenfeld

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 37,5 cm, nesignováno, zaskleno, původní poškozené rámování se štítkem autora

zobrazeno: 2494x

Vyvolávací cena:

9 000