Čas na serveru 08:59:51

Rudolf Zich
Abstrakce

Id: 65205

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Rudolf Zich
  •  / Abstrakce / Rudolf Zich
  •  / Abstrakce / Rudolf Zich

olej/sololit, rozměr 54,5 x 122 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 985x

Vyvolávací cena: