Čas na serveru 08:30:30

Rudolf Zich
Časné ráno

Id: 51007

Časné ráno

  •  / Časné ráno / Rudolf Zich
  •  / Časné ráno / Rudolf Zich
  •  / Časné ráno / Rudolf Zich
  •  / Časné ráno / Rudolf Zich

olej/sololit, rozměr 54 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1979, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1556x

Vyvolávací cena:
1 800