Čas na serveru 01:07:55

Rudolf Zich
Lesní panorama

Id: 298705

Lesní panorama

  •  / Lesní panorama / Rudolf Zich

kombinovaná technika/překližka, rozměr 85 x 32 cm, značeno nečitelně vlevo dole, též na zadní straně včetně autorova razítka, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1693x

Vyvolávací cena:
2 600

2 800