Čas na serveru 04:04:18

Růžena Magniová
Chvíle úsvitu

Id: 67607

Chvíle úsvitu

  •  / Chvíle úsvitu / Růžena Magniová

vosková technika/látka, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena:
500