Čas na serveru 10:34:17

Růžena Magniová
Krajina

Id: 95403

Krajina

  •  / Krajina / Růžena Magniová
  •  / Krajina / Růžena Magniová
  •  / Krajina / Růžena Magniová

vosková technika/látka, rozměr 44 x 53 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 82, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1461x

Vyvolávací cena:

1 200