Čas na serveru 19:08:42

Růžena Magniová
Krajina bez návratu I.

Id: 74913

Krajina bez návratu I.

  •  / Krajina bez návratu I. / Růžena Magniová

vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno

zobrazeno: 1505x

Vyvolávací cena:

2 100