Čas na serveru 08:45:41

Růžena Magniová
Krajina bez návratu II.

Id: 74914

Krajina bez návratu II.

  •  / Krajina bez návratu II. / Růžena Magniová

vosková technika/látka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:

2 533