Čas na serveru 10:05:16

Růžena Magniová
Orání

Id: 74908

Orání

  •  / Orání / Růžena Magniová
  •  / Orání / Růžena Magniová
  •  / Orání / Růžena Magniová
  •  / Orání / Růžena Magniová

vosková technika/látka, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1673x

Vyvolávací cena:
500

500

16.5.2017, 21:49:00

16.5.2017 21:45 500 Kč