Čas na serveru 00:51:02

S. G. Maran
Rackové u pobřeží

Id: 61307

Rackové u pobřeží

  •  / Rackové u pobřeží / S. G.  Maran

olej/karton, rozměr 58 x 73 cm,signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, oděrky na rámu, poškozena malba

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

18.1.2017, 22:32:00

18.1.2017 15:29 1 200 Kč