Čas na serveru 13:12:31

S. G. Maran
Staroměstské náměstí

Id: 169401

Staroměstské náměstí

  •  / Staroměstské náměstí / S. G.  Maran

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2845x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 48