Čas na serveru 10:57:07

S. G. Maran
Stromovka

Id: 18801

Stromovka

  •  / Stromovka / S. G.  Maran
  •  / Stromovka / S. G.  Maran
  •  / Stromovka / S. G.  Maran

olej/karton, rozměr 66 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3008x

Vyvolávací cena:

19 500