Čas na serveru 00:30:39

S. Horný
Chaloupky

Id: 48909

Chaloupky

  •  / Chaloupky / S. Horný
  •  / Chaloupky / S. Horný
  •  / Chaloupky / S. Horný

olej/překližka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1296x

Vyvolávací cena:
500

1 204