Čas na serveru 08:42:41

S. Horný
Kaprový rybník u Třeboně

Id: 48904

Kaprový rybník u Třeboně

  •  / Kaprový rybník u Třeboně / S. Horný

olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2155x

Vyvolávací cena:
500

1 103