Čas na serveru 10:14:32

S. Horný
Noční Zámecké schody

Id: 48908

Noční Zámecké schody

  •  / Noční Zámecké schody / S. Horný

olej/karton, rozměr 45 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2717x

Vyvolávací cena:
800

2 200