Čas na serveru 23:08:16

S. Sergněv
Ledaři

Id: 28310

Ledaři

  •  / Ledaři / S. Sergněv
  •  / Ledaři / S. Sergněv
  •  / Ledaři / S. Sergněv
  •  / Ledaři / S. Sergněv

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1017x

Vyvolávací cena:

12 000