Čas na serveru 07:22:14

Salomon Zorn
Dřevěný most

Id: 84911

Dřevěný most

  •  / Dřevěný most / Salomon Zorn

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby

zobrazeno: 1874x

Vyvolávací cena:

7 100