Čas na serveru 01:50:47

Salomon Zorn
Motiv z Českého Krulmova

Id: 117601

Motiv z Českého Krulmova

  •  / Motiv z Českého Krulmova / Salomon Zorn

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně výstavní číslo

zobrazeno: 2718x

Vyvolávací cena:

10 099