Čas na serveru 15:06:20

Salvador Dalí
Ruka

Id: 2285

Ruka

  •  / Ruka / Salvador Dalí
  •  / Ruka / Salvador Dalí
  •  / Ruka / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 39 x 57,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 91/300, zaskleno, muzeální sklo, rámováno, původním majitelem zakoupeno v New Yorku

zobrazeno: 3324x

Vyvolávací cena:

25 000