Čas na serveru 12:47:45

Salvador Dalí
Abraham Lincoln

Id: 2435

Abraham Lincoln

  •  / Abraham Lincoln / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 67,5 x 52 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3611x

Vyvolávací cena:

16 000