Čas na serveru 07:41:57

Salvador Dalí
Akt

Id: 17204

Akt

  •  / Akt / Salvador Dalí
  •  / Akt / Salvador Dalí
  •  / Akt / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 35,5 x 43 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2697x

Vyvolávací cena:

6 000