Čas na serveru 14:10:36

Salvador Dalí
Akt

Id: 84704

Akt

  •  / Akt / Salvador Dalí
  •  / Akt / Salvador Dalí
  •  / Akt / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost listu 51 x 66 cm, značeno v tisku vpravo dole, vledo dole číslováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1884x

Vyvolávací cena:

18 000

Příhozy: 53