Čas na serveru 01:22:35

Salvador Dalí
Akt s labutí

Id: 1503101

Akt s labutí

  •  / Akt s labutí / Salvador Dalí

barevná litografie/ruční papír, velikost tisku 44,5 x 34 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4594x

Vyvolávací cena:

23 000