Čas na serveru 11:38:26

Salvador Dalí
Antonius a Kleopatra

Id: 304501

Antonius a Kleopatra

  •  / Antonius a Kleopatra / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole, zaskleno, doba vzniku litografie 1979, oděrky na rámu

zobrazeno: 2122x

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Příhozy: 50