Čas na serveru 13:53:42

Salvador Dalí
Archeological Reminiscence of Millets Angelus

Id: 45201

  •  / Archeological Reminiscence of Millets Angelus / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 33 x 44,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno matným sklem, rámováno

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:

6 000