Čas na serveru 22:12:53

Salvador Dalí
Armonia Universal de Los Contrarios

Id: 343908

  •  / Armonia Universal de Los Contrarios / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 2705x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 21