Čas na serveru 13:28:51

Salvador Dalí
Atavistické pozůstatky deště

Id: 14301

Atavistické pozůstatky deště

  •  / Atavistické pozůstatky deště / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 46,5 x 38 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2820x

Vyvolávací cena:

13 000