Čas na serveru 16:36:44

Salvador Dalí
Balerína

Id: 411303

Balerína

  •  / Balerína / Salvador Dalí
  •  / Balerína / Salvador Dalí
  •  / Balerína / Salvador Dalí
  •  / Balerína / Salvador Dalí
  •  / Balerína / Salvador Dalí
  •  / Balerína / Salvador Dalí

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 80 x 60 cm, značeno tužkou vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, oděrky na rámu, v ploše papíru několik drobných fleků (viz foto), jedná se o jeden z 25 autorských tisků (1971), přiložena kopie původního účtu

zobrazeno: 1900x

Vyvolávací cena:

41 000