Čas na serveru 06:51:23

Salvador Dalí
Benátky

Id: 1665

Benátky

  •  / Benátky / Salvador Dalí
  •  / Benátky / Salvador Dalí
  •  / Benátky / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno I/119/195, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4697x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 64