Čas na serveru 14:17:30

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 240401

Božská komedie

  •  / Božská komedie / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, zaskleno, rámováno, přiložena kniha LE PARADIS

zobrazeno: 4949x

Vyvolávací cena:

62 001

Příhozy: 86