Čas na serveru 23:14:54

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 385101

Božská komedie

  •  / Božská komedie / Salvador Dalí

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, značeno v tisku vpravo dole, papír s vodoznakem, nerámováno, volně loženo, přiloženy dva díly knihy LE PARADIS

zobrazeno: 1907x

Vyvolávací cena:

31 000