Čas na serveru 18:32:22

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 28

Id: 408403

Božská komedie - Zpěv 28

  •  / Božská komedie - Zpěv 28 / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12. dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6037x

Vyvolávací cena:

20 000