Čas na serveru 12:41:33

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 30

Id: 401001

Božská komedie - Zpěv 30

  •  / Božská komedie - Zpěv 30 / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12. dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2033x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 53