Čas na serveru 14:55:00

Salvador Dalí
Coloseum

Id: 103905

Coloseum

  •  / Coloseum / Salvador Dalí
  •  / Coloseum / Salvador Dalí
  •  / Coloseum / Salvador Dalí
  •  / Coloseum / Salvador Dalí
  •  / Coloseum / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 3/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3838x

Vyvolávací cena:

20 350