Čas na serveru 15:03:59

Salvador Dalí
Costume for Tristane

Id: 74801

Costume for Tristane

  •  / Costume for Tristane / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 32 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4318x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 77