Čas na serveru 14:06:09

Salvador Dalí
Dalího akt - kontemplace

Id: 472701

Dalího akt - kontemplace

  •  / Dalího akt - kontemplace / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 51 cm, značeno tužkou vpravo dole, číslováno a značeno slepotiskovým razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:

8 000