Čas na serveru 10:09:19

Salvador Dalí
Dante

Id: 97006

Dante

  •  / Dante / Salvador Dalí
  •  / Dante / Salvador Dalí
  •  / Dante / Salvador Dalí
  •  / Dante / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 34/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5255x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 59