Čas na serveru 07:08:38

Salvador Dalí
Deset stříbrných medailí

Id: 368702

Deset stříbrných medailí

  •  / Deset stříbrných medailí / Salvador Dalí

sada deseti medailí uzavřeny ve dvou polykarbonátových kazetách, značeno, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu - celková váha stříbra v obou kazetách 472,2g

zobrazeno: 2824x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 50