Čas na serveru 13:43:31

Salvador Dalí
Divina Commedia

Id: 68203

Divina Commedia

  •  / Divina Commedia / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 35 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/50, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2831x

Vyvolávací cena:

30 000