Čas na serveru 14:26:11

Salvador Dalí
Divina Commedia

Id: 68203

Divina Commedia

  •  / Divina Commedia / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 35 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno 1/50, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2255x

Vyvolávací cena:

30 000