Čas na serveru 00:01:11

Salvador Dalí
Don Quijote

Id: 286801

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Salvador Dalí

lept/japan, rozměr ve výřezu 49,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6839x

Vyvolávací cena:

25 000