Čas na serveru 02:01:33

Salvador Dalí
Don Quijote - Zlatý věk

Id: 397102

Don Quijote - Zlatý věk

  •  / Don Quijote - Zlatý věk / Salvador Dalí

litografie/papír japan, rozměr ve výřezu 50 x 70 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, Oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí

zobrazeno: 6492x

Vyvolávací cena:

34 000